Hepsi Lahmacun Hakkında

Hepsi Lahmacun Türkiye’deki fastfood hayatına farklı bir soluk getiriyor.

TÜRKİYE’ YE ESAS LAHMACUN YEDİRECEĞİZ!

"Lahmacun sağlık açısından çok önemli bir yemektir. İçeriği olan malzemeler (domates, soğan, maydanoz, limon) insanlığa sağlık sunmaktadır."

Türkiye’deki fastfood kültürünün, kendi kültüründen beslenmesi gerekliliğini savunan Hepsi Lahmacun; gücünü geleneksel yemek kültürümüzden ve Ramazan Bingöl Et Lokantalarının tecrübesinden alıyor. Geleneksel lezzetlerimiz lahmacunu 2 dakikada standart olarak aynı kalitede pişirebilmekte, Türkiye’de ilk 4 peynirli ve çedarlı lahmacun ürününü çıkarmaktadır.

Bu ürünleri pizza yiyen müşterilerimizi daha farklı tatlar ile tanıştırmak ve lahmacunu evrensel bir lezzet haline getirebilmek amacı ile yapan Hepsi Lahmacun, Tavuklu lahmacunu da bu amacın bir diğer ürünü olarak hizmete sunmuştur.

Hızlı yaşadığımız dünyada oturup yemek yemeye vakti olmayan ama geleneksel kültürümüzden vazgeçmek istemeyenler için ürünlerimizi gün geçtikçe geliştirmektedir. Vazgeçemediğimiz lezzetimiz Kebabımızı, aynı lezzette 3 dakika içinde hem dürüm hem ekmek arsı olarak sunuyoruz. İçli Köfteyi 2 dakikada, Künefeyi 3 dakikada, Kebabı 3 dakikada, Dürümü 3 dakikada, üretip müşterilerimize sunuyoruz.

En iyi fastfood'un Türk Mutfağında olduğuna inanıyor, bu inancımızı ürünlerimize yansıtarak beğeninize sunuyoruz.

KURUCU İSİM - RAMAZAN BİNGÖL
Daha önce yapmış olduğu sektördeki çalışmalar ve sektöre kazandırdığı markalardan sonra 3 yıl gibi kısa bir sürede Ramazan Bingöl Et Lokantası markalarını oluşturarak lokantacılık sektöründeki deneyimini gözler önüne seren Ramazan Bingöl; artık bu deneyimini Türkiye ‘ye dünya çapında yeni markalar oluşturmak için kullanıyor. Yıllardır kafasında tasarladığı; dünyaya lahmacun yedirecek olan marka Hepsi Lahmacun projesini hayata geçiren Ramazan Bingöl Hepsi Lahmacun ile Türkiye’deki fastfood hayatına farklı bir soluk getiriyor Ramazan Bingöl. Farklılığını ve iddiasını isminde taşıyan bir marka Hepsi Lahmacun. Sloganı “Esas Lahmacun”. Bu sloganla yola çıktıklarını belirten Ramazan Bey “Dünyaya Esas Lahmacun yedireceğiz” diyor.